Диана Димитрова се страхува от нов побой

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
16:56 / 29.03.2023
1450
Диана Димитрова се включи по интернет в предаването на Крум Савов по телевизията на Слави Трифонов "Седем-осми".

Тя обясни, че не е в София защото се страхува от ново физическо посегателство, но не достатъчно, за да спре да играе в театъра.

"В преписката на прокуратурата ясно се казва, че има оттоци и кръвонасядания в областта на рамото и лицето, но това умело се замита под килима. И аз излизам като човек, който се бори с вятърни мелници. Аз нямам нито тези връзки, нито пари, нямам приятелствата. това е причаната в момента аз да не съм в София, защото аз не чувствам, че съм в безопасност".

На въпрос на водещия, защо почти цялата гилдия е подкрепила Вергов, след като прокуратурата отказа да образува производство срещу него, актрисата отговори, че повечето от колегите й са навързани като "свински черва" и се подкрепят и помагат. На въпрос на Савов, какви са отношенията на актрисата с дъщерята на Вергов и дали и е пращала есесеми и снимки, Димитрова отговори, че няма как да има телефона на дъщерята на колегата си Юлиан, ако не е била интимна с него, но и тя самата би искала да разбере за какви съобщения става въпрос.

Димитрова отново повтори, че 20 от 31-мата членове на "Откраднат живот" не са били на работа в деня на побоя, въпреки че написаха отворено писмо, че не са станали свидетели на насилие. Димитрова бе категорична, че ще обжалва решението на прокуратурата и ще съди отделно Вергов за лъжа.

Междувременно един от реквизиторите и един камера аиситент в сериала изказаха различно мнение от колегите си, които се подписаха в отворено до медиите писмо, че побой е нямало.

Самият Юлиан Вергов рекламира участие в бар на щерка си Алена, на която Димитрова според него пращала неприлични намеци. Младата актриса представя любимата си музика и явно купонясва здраво, пише HotNews.bg.

Виж коментарите (0)

Още по темата (85):
29.03.2025 Диана Димитрова отново захапа Юлиан Вергов
14.02.2025 Диана Димитрова: Показанията на ключов свидетел по делото са изменени и спестени!
20.01.2025 Диана Димитрова: С тази тайна съсипах майка си
16.01.2025 Диана Димитрова се връща в България заради Вергов
16.09.2024 Диана Димитрова по-секси от всякога
13.07.2024 Диана Димитрова категорична за делото в съда, заведено от Вергов
Още новини от Любопитни новини:
Дивна: Открих нови страни от себе си, много се вълнувам
Лили Иванова с една и съща прическа повече от 20 години
Зуека се завърна в България
Радина Червенова: Взеха ми пропуска и казаха, че нямам право да в...
Сутрешната напитка, която топи мазнини
Краят на банкоматите идва!


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).