Елена Паришева приключи с Преслава

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:27 / 25.11.2024
1566
Елена Паришева отряза една от дружките си от фолка Преслава. Съпругата на капитана на Ботев" (Пд) отказа да изпълнят двете заедно дуета си "Пия за тебе" по време на грандиозния концерт на чалгаджийката.

Преслава потърсила оттеглилата се от музиката бивша колежка с покана за юбилейния си концерт, който бе миналата събота. Молбата й била Елена да се качи на сцената с нея, за да изпълнят заедно дуета им. Песента излезе през 2010 година и бе тотален хит. Затова Преслава поиска да я включи в концерта, с който отбеляза 20 години на сцена.

Елена отклонила поканата. Половинката на Попов не е пяла, откакто забременя със сина си Ивелин-младши.

Интересно е, че това стана месеци след излизането на дуета й с Преслава. След раждането на наследника им с Попов тя се оттегли от музиката. Според някои слухове го е направила по желание на мъжа си.

Паришева продължава да изглежда секси и е запазила фигурата си. Така че не това е причината да не желае да се качи на сцената. Тя просто е затворила вратата към професионалната си кариера, посвещавайки се изцяло на семейството си. Помага и в бизнеса на Ивелин Попов.

След отказа на Елена да пее с нея, Преслава изпълни "Пия за тебе" с племенницата си Виктория. Младото момиче тръгва по стъпките на именитата си леля и своята майка Ивелина Колева.

Мнозина от чулите я споделиха, че се е справила перфектно с частта на Паришева. Преди това тя изпълни и една народна песен заедно с майка си, която е фолклорна певица, пише "България Днес".

Виж коментарите (0)

Още по темата (4744):
30.04.2025 Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди финала
30.04.2025 Новините на Нова започнаха с гаф
30.04.2025 Нова фаза в отношенията на Ерген 2 с гаджето
30.04.2025 Още незавършил започва новият кастинг за "Ергенът"
30.04.2025 Тита и Гери-Никол заедно
30.04.2025 Бивша на Джизъса с подробности за бебето
Още новини от Любопитни новини:
Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди ...
Новините на Нова започнаха с гаф
Защо косата се омазнява бързо? Има ли връзка с организма?
В утрешния почивен ден – измий се с роса за благополучие и сложи ...
Ако нямаме градина в двора и балконът се превръща в такава – прол...
3 напитки, с които да заменим кафето 


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).