Фамилия Стораро продължава да гази закона

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
13:26 / 11.03.2024
2748
Фамилия Стораро продължава да гази закона. Този път попфолк певецът Фики е изловен да вози невръстния си син на предната седалка без колан, а междувременно той си гледа телефона по софийските улици. 

Наскоро малкият Тони навърши 6 години с пищно тържество, на което бяха поканени около 300 човека, пише "Телеграф".

Според българското законодателство децата се возят в специално предназначени за тях столчета спрямо възрастта им, а на предната седалка могат да седнат чак след 12-годишна възраст. 

Семейство Стораро не за първи път нарушават правилата на пътя. Основният виновник във фамилията е Емрах, който не веднъж е превишавал скоростта или пък си организира гонки, за да тества мощността на BMW-то си.

Виж коментарите (0)

Още по темата (6078):
14.05.2025 Фънки все още е мераклия да ошамари Вениамин
25.04.2025 Волен Пенев: Монтажът е един от най-важните аспекти на филмовия език
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Да не ви мързи, използвайте ютията – убива бактериите, акарите и ...
Родените на тези дати ще са изправени пред съдбовни решения днес
Удря ни силна магнитна буря
НИМХ с прогнозата за времето от 19-ти до 25 май
Популярна певица роди близначки 
Бивш наш министър: До мен жена си отвори плик със семки и започна...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).