Лоренцо на Софка се обясни за взетата от полицията книжка

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
10:04 / 23.05.2024
1984
Няма как да ме хванат със 100 коня в патрулката, прави се на мъж синът на Софи Маринова

В пореден скандал се забърка синът на Софи Маринова - Лоренцо. Единственият наследник на ромската перла този път не наруши закона, но се изгаври яко с полицаите.

Лоренцо реши да разкрие истината за взимането на книжката му. Според информация, разпространена в някои медии, синът на Софка е карал с бясна скорост. Преминава покрай патрулен екип, който тръгва да го гони. Гонката продължава няколко минути, а Лоренцо е заловен.

"Какви са тези глупости. Как патрулката, дето е 100 коня, ще ме стигне. Боже...", възмути се преди ден Лоренцо в социалната мрежа.

Синът на Софка не за първи път публично решава да си прави майтап с полицията. Заради сериозните възможности на майка си Лоренцо шофира мегаскъпи, луксозни и мощни коли. Неведнъж той сам се е показвал в интернет как шпори из пътищата с бясна скорост. И е категоричен, че няма кой да го спре.

След като подигра полицаите, които според Лоренцо не могат да го настигнат с "бавните" си коли, Лоренцо реши да покаже колко най-много е вдигал на пътя. Във видео, качено отново в мрежата, се вижда как младият изпълнител буквално хвърчи с внушителните 259 км/ч при разрешени 90.

"Добрите стари времена", пише под видеото синът на Софи Маринова.

В същото време пък Лоренцо се натъкна на... марихуана в столичен квартал. Докато се разхожда с авери в междублоково пространство, певецът зърна растение, което по всичко изглежда е див канабис.

"Хей, брато, я виж какво има тук", смее се Лоренцо, докато внимателно оглежда канабиса, пише "България Днес".

Виж коментарите (1)

Още по темата (6078):
14.05.2025 Фънки все още е мераклия да ошамари Вениамин
25.04.2025 Волен Пенев: Монтажът е един от най-важните аспекти на филмовия език
07.04.2025 Лечков - дядо за пример
04.03.2025 Галена прибира 1 милион лева
22.01.2025 Звезда от Hell's Kitchen пусна сватбени снимки с ревльото Виктор от "Биг Брадър"
28.11.2024 Журналист: Такова нещо като агент Гунди няма
Още новини от Любопитни новини:
Шест звезди влизат в "Муха в супата"
Вирусолог: Пазете се от тези мушици, разпространяват агресивен па...
Ясна е причината за смъртта на журналиста Асен Григоров
Втора степен за опасно време утре! В две трети от страната градуш...
Директор на издателство: Младите българи изключително много четат...
Михаела Филева: Сцената е не само бягство от реалността, но и съз...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).