Мегз става водеща в "Биг Брадър"

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (23)
14:19 / 23.05.2018
6405
Миглена Каканашева-Мегз става водеща в риалити формата "Биг Брадър". Бившата съквартирантка ще има собствена рубрика, в която ще задава провокативни въпроси на играчите. Това ще свали познатата като г-жа Искрено и лично Миглена Ангелова от ефир, предаде "Телеграф". Продуцентите на риалити формата "Биг Брадър" са категорични, че по-младата Мегз ще се справи отлично с неудобните въпроси, имащи за цел да провокират съквартирантите в звездната къща.

Рубриката на Каканашева ще разнищва тайни, ще изобличава лъжи и ще дава редица теми за размисъл на играчите. "Мегз има уникална способност винаги да привлича вниманието върху себе си. Освен това е безкрайно искрена и дръзка, това я прави идеална за тази рубрика", коментират от продукцията. 

Виж коментарите (23)

Още по темата (412):
06.01.2019 Сервитьор вбеси Слави Трифонов, шоуменът полудя!
09.11.2018 Вижте какви мръсни думи са скрити в българските музикални клипове!
15.10.2018 Майката на Наско от Варна: Tой е твърде неопитен за провокациите във "ВИП Брадър"
19.09.2018 Варненката Нора изгонена по сценарий, роднините й са доволни, че няма да се излага повече
03.08.2018 Лудо влюбен в Нели Рангелова полицай й опростил глоба
01.08.2018 Слави Трифонов си взе жена за съдружник, Дилов я нарече "сив кардинал"
Още новини от Любопитни новини:
4 признака, че ви липсва магнезий
Домашните пантофи: Естетика срещу хигиена. "Чехли за гости? Не, б...
Най-тежкият участник в "Живот на кантар" свали 43 килограма
Драго Чая с разтърсващи откровения: Oтначало започнах да плащам с...
Миризливки по прането, пердето и нервите ни: Има ли спасение?
Чаша мляко на ден намалява риска от рак на червата


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).