Най-одумваната двойка ще сключи брак на рождения ден на Плевнелиев

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (7)
12:45 / 11.05.2018
4089
Както бе оповестено, бившият президент Росен Плевнелиев и половинката му Деси Банова очакват първото им общо дете да се появи на бял свят през есента – точно година, след като двамата обявиха публично, че са лудо влюбени един в друг.  Банова вече има едно момиченце – Йоанна, докато съдбата дарява Плевнелиев с трима сина, но той загуби едното си момче през 2015 г. заради рядко заболяване на сърцето.

Росен Плевнелиев и Деси Банова ще вдигнат сватба в Гърция – далеч от медиен шум. Приближени до двойката издават, че ще сключат брак на рождения ден на Плевнелиев, който е на 14 май. Че сватбата ще се състои в южната ни съседка, потвърди и самата бъдеща младоженка преди няколко месеца, когато показа и годежния си пръстен. Деси уточни, че тържеството ще бъде в тесен кръг и няма да става достояние на обществото.  Двойката е заедно от миналия април, когато случайно се срещат на събитие.

Виж коментарите (7)
Още новини от Любопитни новини:
Медиумът, предсказал пандемията от COVID-19 и смъртта на кралица ...
Търсят заместник на Башар Рахал за новия сезон на "Биг Брадър"
Яжте сладолед и шоколад без угризения, за да отслабнете по-бързо
Победителят в "Хелс китчън" е лежал в затвора и не го крие
Токсиколог: Само няколко семена от това растение могат да предизв...
Мухъл съсипа ремонта на Николета Лозанова


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).