Нека му е зле! Сашо Кадиев избяга на приказно място

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:33 / 18.01.2025
1850
Новоизлюпеното семейство Сашо Кадиев и Ивелина Чоева използват всеки свободен ден, за да забегнат зад граница. Този път двамата се щракнаха от приказните швейцарски Алпи.

Известният ски курорт Санкт Мориц приковава ежегодно вниманието на милиони туристи, а в този случай към тях се присъединиха и актьорът и моделката, които танцуваха пред камерите на телефоните си на снега.

И съдейки по сторитата, които пускат в Инстаграм профилите си, двамата сериозно се забавляват на чист въздух.

От показаното става ясно, че Ивелина и Сашо се радват не само на готина музика, но и на весела компания. В кадър попада и диджеят, който определено е видно, че се раздава на пулта на фона на снежните върхове на Алпите.

А дали моделката и актьорът са се престрашили да се качат на ски или пък на сноуборд, все още не е ясно, пишат от Блиц. Но предвид честотата, с която пускат сторита, ще разберем съвсем скоро и това.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4745):
01.05.2025 Русита Боева: Имам лична емоционална натовареност с песента "Заблуда" 
30.04.2025 Напрежението в "Ергенът" расте, три участнички си тръгнаха преди финала
30.04.2025 Новините на Нова започнаха с гаф
30.04.2025 Нова фаза в отношенията на Ерген 2 с гаджето
30.04.2025 Още незавършил започва новият кастинг за "Ергенът"
30.04.2025 Тита и Гери-Никол заедно
Още новини от Любопитни новини:
Това летище се смята за най-страшното в света - ето защо
Венера влиза в Овен, ето какво да очакваме 
Кръстиха астероид "Матиганис" – древното име на Шумен
Ето какво издава използването на емотикони за личността ни
Русита Боева: Имам лична емоционална натовареност с песента "Забл...
Отбелязваме Международния ден на труда


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).