Новата на Гришо - богата, популярна, с безупречно тяло и красива, феновете не я харесаха

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (4)
15:57 / 20.01.2025
2014
Вълна от негативни коментари предизвика новината за новото гадже на родния тенисист Григор Димитров. Забелязана на баскетболно първенство в Монако в компанията на Гришата, красивата блондинка Фей София Николополу веднага бе спрегната за неговата нова изгора.

Най-добрият ни тенисист, който безспорно си пада по блондинки, не само не отрече мълвата, но дори сподели кадъра с Фей, където двамата искрено се забавляват на мача от първия ред.

Русокоската далеч не е случайна. Тя се занимава с продажбата на луксозни стоки на бранда "Луи Вюитон" и е собственик на бутика "Inluxurywetrust", където един от най-скъпите куфари на френската марка се продава за над 100 000 лева. Фей София Николополу определено е добра партия за Гришата – богата, популярна, с безупречно тяло и красива.

Не на това мнение обаче са феновете на ракета №1 у нас. "Мацето може да е с мъжки черти, но пък за сметка на това е дърто“, "Каква жена, бе?! Това си е оригинален мъж“, "Никак не се подхождат двамата – той е много по-красив от нея“, гласят само част от по-цензурираните коментари.

За разлика от предишните изгори на Гришата като Мария Шарапова, Никол Шерцингер, Лолита Оспамова, Мадалина Геня и пр., Фей София Николополу  ще се запише в Червеното тефтерче на тенисистка като най-хейтваното му гадже, пише Intrigi.

Виж коментарите (4)

Още по темата (4800):
09.05.2025 Известна актриса: Винаги имайте малка кофа за боклук до тоалетната
08.05.2025 Светлана проговори за новия си мъж: Започна съвсем неочаквано!
08.05.2025 Румънци възпяха баба Ванга
08.05.2025 Космически хонорар връща Зуека на родната сцена?
08.05.2025 Мария се разведе преди два месеца, а днес вече е в обятията на нов мъж
08.05.2025 Известен актьор се появи в инвалидна количка, причината - операция
Още новини от Любопитни новини:
10 ефективни начина за отслабване по време на менопаузата
Румънци възпяха баба Ванга
Светлана проговори за новия си мъж: Започна съвсем неочаквано!
Космически хонорар връща Зуека на родната сцена?
Google пусна нова екстра за смартфоните
Мария се разведе преди два месеца, а днес вече е в обятията на но...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).