"Вървят по 12-15 лв. парчето. Един петел тежи към 3 кг", казва той.
"Трудно е да гледаш петли, защото храната е скъпа. Прасето обаче се гледа още по-трудно. Нашенското е по-хубаво винаги от онова, което се внася", допълни продавачът.
Източник: Нова тв
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.