Помните ли я? Тя отново е в България

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (4)
09:52 / 14.07.2015
2327
Бившата футболна съпруга Асдис Ран отново е в България. Добре познатата у нас Ледена кралица от няколко дни събира тен, а разбира се и мъжките погледи, по нашите плажове. Асдис отмаря с приятелки на Свети Влас.

Исландската Памела Андерсън се забавлява на макс в компанията на българки. Родни моделки я придружават не само на плажа, а и през нощта из дискотеките.

Както е известно, Асдис беше съпруга на бившия футболист на ЦСКА - исландският нападател Гардар Гунлаугсон, от когото има две деца - момченце и момиченце. Малката Виктория Ран дори придружава майка си на нашето Черноморие.

Източник: "Блиц"


Виж коментарите (4)
Още новини от Любопитни новини:
Медиумът, предсказал пандемията от COVID-19 и смъртта на кралица ...
Търсят заместник на Башар Рахал за новия сезон на "Биг Брадър"
Яжте сладолед и шоколад без угризения, за да отслабнете по-бързо
Победителят в "Хелс китчън" е лежал в затвора и не го крие
Токсиколог: Само няколко семена от това растение могат да предизв...
Мухъл съсипа ремонта на Николета Лозанова


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).