Светлана Гущерова: Досега мълчах! Бивш борец ми счупи зъбите пред децата ми!

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (4)
15:45 / 04.06.2024
3785
Бившият борец Кирил Терзиев е нападнал плеймейтката Светлана Гущерова и е счупил предните й зъби. Тя се е намирала в колата си, а зад нея са били и трите й деца - Криси, Ани и Доби. За инцидента разказа Гущерова чрез сторита в Инстаграм.

Сцената на насилие се е разиграла след продължително следене и отправяне на заплахи от страна на спортиста, твърди съпругата на бизнесмена Християн Гущеров в своя профил в социалната мрежа.

"Ще споделя нещо, което касае сигурността на цялото ми семейство. Кирил Терзиев, бивш борец, преди минути ми посегна в колата ми пред децата ми. Това се случи, след като забелязах, че ме следи. Спрях, за да го попитам защо ме следи, след като бях заплашвана 1 година от него. Досега мълчах! Но ми посегна през прозореца на колата ми, пак казвам - пред децата ми. Чашата преля", пише тя.

Гущерова е възмутена от факта, че е била пренебрегната от органите на реда и не са обърнали внимание на сигналите й.

"Кирил Терзиев ми счупи предните зъби. Наистина не мога да повярвам в каква държава живеем. Подкупна ли е полицията, за да се случва това. Преди 30 минути се обадих, а все още няма екип", споделя плеймейтката.

Тя допълни, че се е страхувала за нейната безопасност и тази на децата ѝ, а е нямало кой да ги защити.

Виж коментарите (4)

Още по темата (4953):
21.05.2025 Търсят заместник на Башар Рахал за новия сезон на "Биг Брадър"
21.05.2025 Победителят в "Хелс китчън" е лежал в затвора и не го крие
21.05.2025 Мухъл съсипа ремонта на Николета Лозанова
21.05.2025 Носител на две награди "Оскар" аплодира на крака българска бизнес дама
21.05.2025 Неочаквано развитие по време на концерта на Лили Иванова, наложи се да прекъсне два пъти
21.05.2025 Вениамин кара две коли, търси идеалната жена
Още новини от Любопитни новини:
Медиумът, предсказал пандемията от COVID-19 и смъртта на кралица ...
Търсят заместник на Башар Рахал за новия сезон на "Биг Брадър"
Яжте сладолед и шоколад без угризения, за да отслабнете по-бързо
Победителят в "Хелс китчън" е лежал в затвора и не го крие
Токсиколог: Само няколко семена от това растение могат да предизв...
Мухъл съсипа ремонта на Николета Лозанова


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).