Велинградската жена на Джизъса е навъртяла цял отбор мъже

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (11)
09:40 / 29.03.2023
2270
Актуалната половинка на Благо Георгиев - Джизъса обяви пред последователите си, че в живота има само мъже приятели. Смята ги за по-добри, отколкото жените. Тя самата признава, че вярва в приятелството между мъж и жена и ги има за свои братчета. "За жалост в днешно време, няма достойни хора, които да бъдат искрени на 100%. От огромен опит говоря", казва половинката на Джизъса, предаде "Телеграф".

Полина заговори и за разликата в годините им, която е 15 години. По думите й "усеща се - 15 години не са малка разлика и е факт". 

Освен това се оказва, че младата бизнесдама сама си изкарва парите. Тя има онлайн сайт за детски дрехи, който за момента няма да се превърне във физически магазин. Тя казва пред феновете си, че не си смята парите и когато има си позволява, когато няма се съобразява. 

За пореден път велинградската красавица казва, че никога не би простила изневяра заради сериозния опит, който има преди Благо. Имала е 5-годишна връзка, в която е прощавала изневярата, но това я е научило никога повече да не го прави.

Виж коментарите (11)

Още по темата (6921):
15.09.2024 Мира Добрева: Болестта ме отказа от егото ми, самотата убива хората
27.07.2024 Тихомир Георгиев, DJ Тишо: Най-голямото предизвикателство пред независимите изпълнители са представянето им в медиите и финансирането на собствените им продукти
17.05.2024 Тя е едно от "златните момичета" на Нешка Робева и е единствената двукратна носителка на световната купа по художествена гимнастика
06.05.2024 Родният хайлайф се скъса да си показва яйцата, Камелия - майстор на
агнешкото
23.04.2024 Певицата Валя с подробности за своята "Рана"
22.04.2024 Сериалът "Baby reindeer": Шокиращо искрено изследване на тормоза и
обсесията
Още новини от Любопитни новини:
Как ще ни повлияе Меркурий в Телец на 10 май
Не слагайте банани в смутитата, ето защо
Какво трябва да знаете, ако решите да тръгнете към Европа с автоб...
Започва след броени часове
Kaкви са различните образи на смъртта в седмото изкуство?
Днес е Летен Никулден – какви са народните поверия


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).