Вениамин кара две коли, търси идеалната жена

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
17:20 / 21.05.2025
400
Вениамин е безапелационният победител в 13-тия сезон на шоуто "Като две капки вода“. Пред 40 000 души на националния стадион "Васил Левски“ на финала той изпя песента на Краля на попа Майкъл Джексън They Don’t Care About Us, чието послание е свързано с борбата за равенство на всички хора по света. Развълнуван от триумфа си бургазлията сподели през сълзи: "Хора, благодаря ви за всичко!“.

26-годишният бургазлия Вениамин си спечели чисто нов електрически автомобил с фамозен жълт цвят, който смята да шофира. Той е решил, че няма да продава старата си кола, която си купи миналата година. Още тогава много искал да има електрическа, но си взел хибрид, пише "Галерия“.

Изпълнителят в момента разбива музикалните класации с парчето "Как да спра да те обичам“ в колаборация с Ева Пармакова.

"С нея се познаваме от доста години, като мен и тя участваше в "X фактор“. Идеята беше да напишем песен за мен. Впоследствие се получи, че гласовете ни си паснаха перфектно в мелодията и решихме, че това трябва да бъде дуетно парче. Пеем за тази любов, без която не можеш“, издава Вениамин. Той все още не е срещнал подходящата половинка. Признава, че търси сериозни взаимоотношения, защота вече е на възраст, в която иска да създаде семейство. Само трябва да срещне идеалната жена.

Виж коментарите (0)

Още по темата (4958):
22.05.2025 Ето какво се е случило между Виктор и Любомира
22.05.2025 Милица Гладнишка попари кандидати за сватба
22.05.2025 Днес тази красива варненка става на 54, но повече от 35 години не живее в България
22.05.2025 Окончателно Натали Трифонова взе решение
22.05.2025 И до днес Слави Трифонов е запленен от Деси Добрева
21.05.2025 Търсят заместник на Башар Рахал за новия сезон на "Биг Брадър"
Още новини от Любопитни новини:
Медиумът, предсказал пандемията от COVID-19 и смъртта на кралица ...
Търсят заместник на Башар Рахал за новия сезон на "Биг Брадър"
Яжте сладолед и шоколад без угризения, за да отслабнете по-бързо
Победителят в "Хелс китчън" е лежал в затвора и не го крие
Токсиколог: Само няколко семена от това растение могат да предизв...
Мухъл съсипа ремонта на Николета Лозанова


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).