Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Бизнес
Други
Институции
Криминални
Общество
Ад в любимо на хиляди българи място за море, почти всичко е затворено
Автор: Екип Varna24.bg 13:56 / 23.08.2023Коментари (0)4601
©
Опустошителните пожари в Гърция продължават да бушуват. Заради огнения ад гръцкият премиер Кириакос Мицотакис свика лидерите на политическите партии и депутатите на извънредно заседание в парламента.

Според противопожарните екипи обстановката се подобрява, особено в районите, където вятърът утихва. В сила обаче остава пълната забрана за влизане в горски райони.

"Всички сме готови с една чанта в колата, по цели нощи седим и очакваме момента, в който ще ни кажат да напуснем града и да тръгнем, магистралата е затворена в момента, отварят я на 5-10 минути, пак я затварят, защото огнъят е около магистралата. Нямаме радио и имаме голям проблем с интернета, затова е слаба връзката. Всичко е затворено в града, единствено работят супермаркетите, който излиза, върви със маска, страшен пушек е, пепел пада отвсякъде като сняг", заяви Галя Бакалова, жител на Александруполис.

"Все още въздухът в Александруполис и около него е токсичен, не се диша, трудно е, туристите в хотела, в който аз работя, вчера са напуснали. Аз никога не съм виждала такава грозна картинка в Александруполис и около града", съобщава БНТ.



Още по темата: общо новини по темата: 1242
01.07.2024 »
05.02.2024 »
30.11.2023 »
23.11.2023 »
21.10.2023 »
14.10.2023 »
предишна страница [ 1/207 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Виж още:
Актуални теми
Гергьовден 2025 г.
Световна черна хроника
Предметът "Добродетели и религии" в училище
Kатастрофи Великотърновско
Избори в Румъния
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а (80) 26%
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а (25) 8%
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а (37) 12%
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а (160) 53%

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: