Куче уби майка и син в Германия

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (2)
15:56 / 04.04.2018
6925
52-годишна жена и нейният 27-годишен син са били намерени мъртви в дома им в северната част на Германия, след като очевидно са били нахапани от кучето им, чиято порода е стафордширски териер, съобщиха от местната полиция, цитирани от германските медии.

Двамата са били открити в апартамента им в Хановер снощи, след като техен роднина видял окървавеното тяло на една от жертвите през прозорец и е позвънил на службите за спешно реагиране. Пожарникари са били извикани да заловят кучето, което все още се е намирало в жилището, уточниха от полицията в Хановер.

"Първоначалните прегледи на съдебен лекар показват, че 52-годишната жена и нейният 27-годишен син са били убити от кучето", посочват от полицията и допълват, че разследването на ужасната трагедия продължава.

Виж коментарите (2)
Още новини от Международни новини:
Крайнодесният кандидат Джордже Симион води на първия тур на избор...
Осуетиха бомбен атентат на концерт на Лейди Гага
Най-малко 1 човек е убит, а 13 са ранени при стрелба на парти в Т...
Важно за притежателите на карти Visa и Mastercard
Русия започва наказателно дело срещу България заради повреждането...
Жена загина при експлозия в Солун, след като бомба се взриви в ръ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).