Млад асеновградчанин убит в САЩ при неизяснени обстоятелства

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
08:51 / 29.06.2021
1533
Млад българин, шофьор на камион, е загинал при тежка катастрофа и все още неизяснени обстоятелства близо до Индианаполис. Детайлите около инцидента са все още неясни.

Според информацията, с която разполагаме, 24-годишният Пантелей Николов шофирал своя камион след доставка в Охайо към Чикаго. Трябвало да се прибере в петък надвечер.

Полицията обаче се обажда на следващата сутрин на близки на момчето, за да им съобщи, че е открит мъртъв. Първоначалната информация е, че роденият в Асеновград Николов е бил ударен от друг автомобил, но полицията все още изяснява какво точно се е случило. 

Той идва през 2015 г. в САЩ. след като семейството му печели зелена карта. Те обаче решават да се приберат в България, но Пантелей Николов решава да остане в Чикаго. Последните години работи като шофьор на пикап, съобщава bg-voice.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Крайнодесният кандидат Джордже Симион води на първия тур на избор...
Осуетиха бомбен атентат на концерт на Лейди Гага
Най-малко 1 човек е убит, а 13 са ранени при стрелба на парти в Т...
Важно за притежателите на карти Visa и Mastercard
Русия започва наказателно дело срещу България заради повреждането...
Жена загина при експлозия в Солун, след като бомба се взриви в ръ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).