Сътрудник на Пабло Ескобар е арестуван в имение в Колумбия

Автор: ИА Фокус
Коментари (0)
17:18 / 09.03.2024
2332
Наркотрафикант и бивш сътрудник на покойния колумбийски наркобарон Пабло Ескобар е арестуван в луксозната си вила в град Меделин след международна операция, съобщи днес испанската полиция, предава Reuters.

Той е заподозрян, че човекът за връзка между трафикантите на хора от "Меделин" и европейските престъпни групи "Ндрангета", базирана в Италия, и мафията "Мокро", която действа от Нидерландия, се посочва в изявление на полицията.

Заподозреният Хулио Андрес Мурильо Фигероа е сътрудничил с лидера на картела "Меделин" Пабло Ескобар през 80-те и 90-те години на миналия век, съобщава британската агенция, позовавайки се на източник, близък до разследването.

Виж коментарите (0)
Още новини от Международни новини:
Тръмп номинира Майк Уолц за посланик в ООН
CBS News: Майк Уолц подава оставка
Откриха исторически артефакти при разкопки за нова метростанция в...
Четирима души загинаха, а един е откаран в болница, след падане в...
Отмениха почитта към Деня на независимостта за семействата на зал...
Земетресение с магнитуд 5,4 по скалата на Рихтер разтърси Папуа Н...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).