23-годишен почина при катастрофа

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
17:31 / 15.09.2023
1286
23-годишен почина при катастрофа на пътя между Бяло поле и Столетово, предаде репортер на "Фокус". В 16.09 часа е получен сигнал за пътнотранспортно произшествие на пътя между Бяло поле и Столетово.

По първоначална информация е самокатастрофирал лек автомобил, управляван от 26-годишен мъж. Починал е пътник в лекия автомобил на 23 години. Водачът е тестван за употреба на алкохол, отчетен е отрицателен резултат.

Временно в района на местопроизшествието движението се осъществява в една лента. На място има полицейски екип.

Рени АТАНАСОВА

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Млад мъж слезе от БМВ-то си на АМ "Тракия". Блъсна го кола, а бус...
Тежка катастрофа край Провадия! Пътят към Айтос е затворен
Намериха Виктор безжизнен
Варненец вилня в бургаско село! Пострадал е възрастен мъж
В Плевен издирват опасен водач на тротинетка, обмислят мерки срещ...
Варненци пострадаха при катастрофа на АМ "Тракия"


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).