Откриха сезона в Двореца в Балчик

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:31 / 14.06.2017
1865
С неповторима шоу-програма Двореца-Балчик отбеляза началото на летния сезон. В понеделник вечерта, 12 юни, класа, стил и добро настроение завладяха Нимфеума. Специален гост бе една от най-емблематичните звезди на поп-музиката в България - Кристина Димитрова. Тя изпълни някой от незабравимите си хитове като "Не , не ми се прибира", която многобройната публика запя още с първия тон на музиката. Очарователната певица поздрави всички гости на мероприятието с най-новата си песен "Сладолед". Дълго време след своето участие музикалната звезда раздава автографи и се снима с феновете. Кристина Димитрова изказа сърдечни благодарности към ДКИ КЦ "Двореца" за възможността да се наслади на кралските покои.

Ивайло Колев, който влезе в ролята на водещ, зарадва присъстващите с песента донесла му голямата награда в конкурса "Бургас и морето" - "Без теб".
Нестихващи аплодисменти съпроводиха елегантната колекция на младия дизайнер Андрей Николов, който работи в модна къща "Яша" , доказала се като еталон за качество и стил в българската мода. Публиката имаше удоволствието да се наслади и на елегантна колекция рокли "Маркос" на "Мери Фешън", както и на бижутата на "Мери блу".

В продължение на два часа топ модели и манекени дефилираха на открита сцена "Нимфеум".

Градусът на настроението се покачи, когато красивите момичета и момчета танцуваха и пяха заедно с изпълнителите. Публиката също се присъедини към шоуто.

Директорът на ДКИ КЦ "Двореца" г-жа Жени Михайлова, още в самото начало на вечерта, приветства всички уважили събитието и им пожела слънчево лято. Джаз концерт на Крейг Бейли, мюзикълите "Котки" на Андрю Лойд Уебър и "Тримата мускетари" с участието на Ованес Торосян, балетна гала с фрагменти от "Ромео и Жулиета", "Лебедово езеро", "Кармен" , "Отело", "Дон Кихот" са само част от мероприятия, на които жителите и гостите на Балчик и посетителите на архитектурно-парковия комплекс ще имат възможност да се насладят.
На сайта dvoreca.com и на фейсбук страницата "Двореца" Балчик/"Dvoreca" Balchik можете да намерите конкретна информация за всички събития, включени в художественотворческата програма на КЦ "Двореца".

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Кранево на протест: Жителите и бизнесът алармират за неглижиранет...
Млад мъж слезе от БМВ-то си на АМ "Тракия". Блъсна го кола, а бус...
Тежка катастрофа край Провадия! Пътят към Айтос е затворен
Намериха Виктор безжизнен
Варненец вилня в бургаско село! Пострадал е възрастен мъж
В Плевен издирват опасен водач на тротинетка, обмислят мерки срещ...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).