Пробация и глоба за двама младежи, пребили безпричинно възрастен мъж

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
14:12 / 08.06.2009
662
С присъда Варненският районен съд наложи наказания пробация и глоба на двама младежи, нанесли по хулигански подбуди в с. Старо Оряхово лека телесна повреда на 59-годишен мъж. Инцидентът възникнал вечерта на 22 септември миналата година. Пред хранителен магазин в селото, младежите безпричинно нападнали преминаващ 59-год. мъж, съборили го на земята и с ритници му нанесли удари по лицето и тялото.

Районният съд осъди за побоя 34-годишния Васил Новков на 8 месеца пробация. Съучастникът му - 25-год. Калоян Георгиев (неосъждан до момента), получи от съда административно наказание - глоба в размер на 500 лв. Двамата младежи са осъдени още да заплатят солидарно на пострадалия граждански ищец обезщетение в размер на 1000 лв. за нанесени неимуществени вреди. Присъдата подлежи на обжалване в 15 дневен срок.


Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Протест в София срещу новия задължителен предмет в училище
Извършва се частичен ремонт на пътя, където трагично загина 12-го...
Върнаха в България единия от обвинените за убийството на Мариян о...
Журналисти излязоха на протест в Благоевград! Искат достойно запл...
Васил Терзиев: Съжалявам, че синдикатите не се вслушаха в моя апе...
Удар на полицията: Арестуваха пловдивски лекари, преправяли докум...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).