Шофьор на турски автомобил блъсна баба в Шумен и избяга

Автор: Стоян Маджиров
Коментари (0)
10:51 / 21.06.2019
1353
85-годишна жена от Шумен е пострадала след пътен инцидент малко след 10:30 часа вчера в града. На излизане на заден ход от паркинг на кръстовище, образувано от улиците "Панайот Волов“ и "Цар Иван Александър“, водач на лек автомобил "Тойота Корола“ с турска регистрация, ударил вървящата зад автомобила пешеходка. След преглед в МБАЛ- Шумен е установена фрактура на ляв лакът.

Водачът на автомобила е напуснал произшествието. За извършено престъпление по чл. 343 ал. 1 т.Б от НК е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
15-годишно момче от Добрич е в болница с комоцио, след като било ...
Пияно шофьорче се вряза в разделителни бализи на АМ "Тракия"
Екшън в Търговище: 19-годишен счупи проследяващата си гривна, отк...
Полицаи арестуваха двама чужденци с металотърсачи в местността Ру...
Тийнейджър задигна кола в Бургас, намериха я във Варна
След поредната агресия на "локалите": Задържаха младежите, извърш...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).