Шофьор ритна полицай край улица без изход

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (2)
11:29 / 27.12.2018
2834
Досъдебно производство за хулиганство е образувано срещу 39-годишен шуменец на 25 декември. Около 03:20 часа на ул.“Съединение“ в Шумен бил спрян за проверка от патрулен екип. Мъжът, който бил зад волана на лек автомобил "Фолксваген Голф“ с шуменска регистрация се опитал да осуети полицейската проверка. Напуснал мястото и тръгнал в посока към улица "Янтра“. Спрял автомобила в улицата, която била без изход. Не изпълнил разпорежданията на полицейския екип. При опит да се установи самоличността му мъжът започнал да се държи агресивно и нанесъл удар с крак в областта на подбедрицата на полицейския служител.

Задържан е в РУ- Шумен, където е установена самоличността му- Ж.Д./39г./. За извършено престъпление по чл. 325 ал. 2 от НК е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (2)
Още новини от Регионални новини:
ТИР блокира пътя за "Петрохан", трафикът се пренасочва
Абитуриент почина в курорта "Слънчев бряг"
Изненадваща среднощна акция "Абитуриенти"
Стана ясно как камион висна над пътя в Пловдив
Поразяваща гледка в Пловдив: Камион във въздуха, почти перпендику...
Частично бедствено положение в Новозагорско


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).