Трагедия! Двама мотоциклетисти загинаха в рамките на няколко часа след катастрофи край Варна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (1)
09:34 / 18.08.2018
8870
На 17.08.2018 г., в 19:22 ч. е съобщено, че на АМ "Хемус", в района на кв Повеляново край Девня е възникнало ПТП с мотоциклетист. Полицейският екип, изпратен на мястото, е констатирал, че вследствие на неъобразена скорост мотоциклетист с "Ямаха R6" е излязъл вдясно извън платното за движение, където е паднал. Вледствие на ПТП-то 29-годишния водач е починал на място. Образувано е досъдебно производство.

Около 21:15 ч. на 17.08.2018 г. е съобщено, че 33-годишния мотоциклетист, който беше участник в тежко ПТП, станало на бул. "8-ми приморки полк", в района на нов хипермаркет по пътя за Виница, е починал в болницата. По случая е води досъдебно производство.

Виж коментарите (1)
Още новини от Регионални новини:
Сигнал за брутално лошо отношение към румънско семейство в болниц...
Ботьо Ботев за убийството в Хасково: Има голяма вероятност някой ...
Шест дни след проливните дъждове в Монтанско: Описват щетите, доб...
Жестокото убийство в Хасково: Очаква се прокуратурата да поиска п...
Антимафиоти претърсват дома и кабинета на Мирослав Беляшки, покро...
Арестуваха директора на пловдивската митница?


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).