Връчват европейски флаг на община Каварна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:25 / 04.08.2009
1273
На официална церемония на 4 септември Община Каварна ще получи почетното знаме на Парламентарната асамблея на Съвета на Европа. Престижната награда ще бъде връчена на кмета на общината Цонко Цонев от г-н Либерт Куатреказас - почетен член на Съвета на Европа. Г-н Куатреказас е бивш испански представител, председател на Конгреса на местните и регионални власти на Съвета на Европа и председател на Комитета по околна среда, земеделие, местните и регионалните работи на Парламентарната асамблея.

„Почетно знаме" е второто отличие, с което Община Каварна бе удостоена през месец май тази година. Престижната награда бе присъдена след европейската диплома, която Каварна получи през октомври 2007 година.
Отличието е признание за постиженията на общината по повишаване на интеграцията и разбирателството между гражданите на Европа. Заедно с европейската диплома, тези два сертификата отварят врата при кандидатстване по европейски проекти и програми.


Виж коментарите (0)
Още новини от Регионални новини:
Полицията в Добрич срещна абитуриентите със стряскащи гледки
Нова реорганизация на движението по АМ "Струма" от понеделник
Много тежка катастрофа на АМ "Хемус"! Джип е върху мантинелата!
Монтираха нови пътни знаци на пътя между Варна и Добрич
Тежка катастрофа край Велико Търново, има загинали
Протест в София срещу новия задължителен предмет в училище


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).