Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Григор Димитров приключи участието си в "домашния" турнир в Монте Карло, който е от сериите Мастърс ATP 1000. Най-добрият български тенисист не получи никакъв шанс срещу световния №3 Рафаел Надал от Испания и загуби с 1:6, 1:6 в осминафинален двубой, който продължи 55 минути на централния корт.

Това бе 15-и ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 77
13:56 ч., 14.04.2021 г.
Григор Димитров продължи стабилната си игра в турнира от Мастърс 1000 на червени кортове в Монте Карло, където той живее. Най-добрият български ... цялата новина

17:34 ч., 13.04.2021 г.
Григор Димитров постигна двусетова победа в първия си двубой на червени кортове тази година. Най-добрият български тенисист победи Ян-Ленард Щру... цялата новина

08:47 ч., 12.04.2021 г.
Григор Димитров ще започне днес участието си на Мастърс 1000 турнира на червени кортове в Монте Карло. Най-добрият български тенисист ще се изпр... цялата новина

08:40 ч., 27.03.2021 г.
Григор Димитров приключи твърде рано участието си на Мастърс турнира в Маями. Най-добрият български тенисист загуби с 5:7, 5:7 от световния №56 ... цялата новина

12:30 ч., 26.03.2021 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров показа завидни футболни умения на 65-хилядния "Хард Рок Стейдиъм" в Маями. Първата ни ракета разн... цялата новина

09:20 ч., 23.03.2021 г.
Григор Димитров разбра съперника си за първия за годината турнир от сериите Мастърс 1000 в Маями. Най-добрият наш тенисист е поставен под номер ... цялата новина

08:54 ч., 20.03.2021 г.
Григор Димитров даде обширно интервю за рубриката на Евроспорт "Гласът на играчите", в което говори за нещата, които е научил по време на пандем... цялата новина

09:13 ч., 19.03.2021 г.
Григор Димитров приключи безславно участието си в турнира на твърди кортове в Акапулко (Мексико), който е от категория АТП 500. Най-добрият бълг... цялата новина

08:51 ч., 18.03.2021 г.
Шампионът от 2014 година Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на турнира на твърди кортове в Акапулко (Мексико), който е от категория А... цялата новина

08:50 ч., 17.03.2021 г.
Шампионът от 2014 година Григор Димитров започна с убедителна победа участието си на турнира на твърди кортове в Акапулко (Мексико), който е от ... цялата новина

13:14 ч., 16.02.2021 г.
Българинът Григор Димитров обясни контузията, която се оказа основна причина за загубата му от Аслан Карацев в четвъртфиналите на Australian Ope... цялата новина

09:08 ч., 16.02.2021 г.
Григор Димитров приключи участието си на Откритото първенство на Австралия в Мелбърн. Най-добрият български тенисист загуби четвъртфиналната бит... цялата новина

20:55 ч., 15.02.2021 г.
Григор Димитров изигра блестящи мачове на "Аустрелиън Оупън" и е ясно, че това е пътят, по който трябва да върви, за да се върне отново в Топ 10... цялата новина

11:03 ч., 15.02.2021 г.
Вече е ясно кога е следващият мач на Григор Димитров от Откритото първенство на Австралия в Мелбърн. Най-добрият български тенисист се изправя с... цялата новина

09:23 ч., 14.02.2021 г.
Григор Димитров се класира за четвъртфиналите на Откритото първенство на Австралия по тенис. Най-добрият наш тенисист изигра уникален мач и не з... цялата новина

15:25 ч., 13.02.2021 г.
Григор Димитров зарадва сънародниците ни в Австралия. Той даде специално интервю на родния ни език за българската програма на местното радио "SB... цялата новина

08:14 ч., 12.02.2021 г.
Григор Димитров се класира за осминафиналите на Откритото първенство на Австралия по тенис. Най-добрият български тенисист не загуби нито един г... цялата новина

11:14 ч., 11.02.2021 г.
Вече е ясна програмата за мачовете от третия кръг на турнира от "Големия шлем" Australian Open в Мелбърн. В този етап най-добрият български тени... цялата новина

15:25 ч., 10.02.2021 г.
Григор Димитров постигна нова великолепна победа на Australian open. Най-добрият български тенисист се наложи със 7-6(1), 6-1, 6-2 над Алекс Бол... цялата новина

14:29 ч., 09.02.2021 г.
Стана ясна програмата за сряда (10 февруари) на Откритото първенство по тенис на Австралия. Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще иг... цялата новина

11:14 ч., 08.02.2021 г.
Григор Димитров започна със страхотна победа участието си на Australian open. Най-добрият български тенисист елиминира с 6:4, 6:2, 7:6(5) хърват... цялата новина

12:47 ч., 05.02.2021 г.
Григор Димитров отпадна на четвъртфиналите на турнира "Мъри Ривър Оупън" с награден фонд 320 775 долара. Гришо, поставен под номер 2 в основната... цялата новина

10:05 ч., 05.02.2021 г.
Григор Димитров записа втора поредна победа от турнира "Мъри Ривър Оупън" в Мелбърн. Най-добрият наш тенисист се класира за четвъртфиналите, сле... цялата новина

12:49 ч., 03.02.2021 г.
Григор Димитров стартира с победа 2021 година. Най-добрият български тенисист се класира за третия кръг на турнира "Мъри Ривър Оупън" с награден... цялата новина

12:54 ч., 07.01.2021 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще вземе участие на турнира Murray River Open. Надпреварата се провежда точно преди Откритото пър... цялата новина

14:17 ч., 04.01.2021 г.
Най-добрият български тенисист Григор Димитров ще стартира сезона си в седмицата преди Откритото първенство на Австралия. 19-ият в световната ра... цялата новина