Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

Карлос Насар беше избран за най-добър щангист на Световната купа в Доха, Катар. Българският топатлет събра най-много точки от всички участници. Той е само на 19 години, но това не му попречи да получи 975.0545 от максималните 1000 точки по системата "Роби". Тя беше въведена от международната федерация ...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 9
20:39 ч.
Отборът на Армения спечели класирането по медали на Европейското първенство по вдигане на тежести за мъже и жени, което се проведе в София, Бълг... цялата новина

20:09 ч.
Карлос Насар, който спечели своята втора европейска титла при мъжете на Европейското първенство по вдигане на тежести в София п... цялата новина

20:59 ч., 19.02.2024 г.
22-годишният Христо Христов донесе нови медали на страната ни от Европейското първенство по вдигане на тежести за мъже и жени, ... цялата новина

20:13 ч., 19.02.2024 г.
България продължава да води в класирането по медали на Европейското първенство по вдигане на тежести за мъже и жени, което ще приключи в утрешни... цялата новина

12:37 ч., 15.02.2024 г.
Четирикратният европейски шампион по вдигане на тежести в категория до 55 кг Ангел Русев разкри в интервю пред "Фокус"<... цялата новина

12:03 ч., 15.02.2024 г.
Четирикратният европейски шампион по вдигане на тежести в категория до 55 кг Ангел Русев разкри в интервю пред "Фокус", че наци... цялата новина

08:30 ч., 18.12.2023 г.
Карлос Насар, световен рекордьор във вдигането на тежести, взе отношение по темата за корупцията в неговия спорт.

Та... цялата новина

17:36 ч., 10.12.2023 г.
Българският щангист Карлос Насар спечели титлата на силния Гран при турнир по вдигане на тежести, който се проведе в Доха, Ката... цялата новина