Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

6 800 лева награден фонд ще си разпределят победителите в 78-то издание на най-стария плувен маратон Галата - Варна. Надпреварата ще стартира на 5-ти август в 9,30ч. от моста на нос Галата, състезателите ще финишират на буна №2, разстоянието по права линия е около 4500 метра.

"Остават броени дни до 78-мия ст...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 10
16:28 ч., 18.07.2018 г.
С купа "Добри Динев“ ще бъде удостоен най-бързият участник от морската столица в плувния маратон "Галата - Варна“, който ще се проведе на 5-ти а... цялата новина

17:19 ч., 05.07.2018 г.
Атрактивен плувен уикенд за варненци и гостите на града организират инициаторите на спортния форум "1000 х 1000". Събитието, което ще се проведе... цялата новина

10:53 ч., 01.06.2018 г.
33 клуба от България, Великобритания, Турция, Румъния и Хърватска са заявили участие в първото издание на международния турнир по плуване Black ... цялата новина

15:11 ч., 22.05.2018 г.
Общински ученически турнир по плуване ще се проведе 26-ти май от 10ч. на басейн "Юлиан Русев" в плувен комплекс "Приморски". Възрастовите групи ... цялата новина

15:21 ч., 18.12.2017 г.
Плувен празник "Коледни делфини" зарадва 88 малки възпитаници на Клуб по плувни спортове - Варна. На басейна в дом "Младост"... цялата новина

12:27 ч., 11.12.2017 г.
Пловдивският клуб ПК "Спринт" оглави отборното касиране на провелото се през уикенда на закрит 25-метров басейн към плувен комплекс &q... цялата новина

15:03 ч., 09.10.2017 г.
Състезателката на ПСК "Черно море" Бояна Кирчева бе обявена за най-добра при представителките на нежния пол по време на силния междуна... цялата новина

19:05 ч., 12.01.2017 г.
Варненският ПСК "Черно море" стана шампион на България по плуване за 2016 г., като елиминира "Младост" (Пловдив) и спечели с актив от ... цялата новина

18:33 ч., 17.07.2016 г.
Още един рекорд бе подобрен на Държавното лично отборно първенство по плуване за младежи и девойки младша възраст (13-14 г) на 50-метровия закри... цялата новина