Галерии
Личности
RSS
ТЕМА:

България не успя да спре действащия световен шампион Полша. В последния мач на нашите от груповата фаза на световното първенство, на което сме домакини заедно с Италия, възпитаниците на селекционера Пламен Константинов отстъпиха на поляците с 1:3 (14:25, 25:23, 22:25, 23:25) гейма.

По този начин Полша завърш...цялата новина

Новини по темата Общо новини по темата: 217
23:44 ч., 23.09.2018 г.
България отсъпи на Канада с 2:3 (19:25, 14:25, 25:21, 25:19, 10:15 ) в последния си мач от група G в София, от втората фаза на световното първен... цялата новина

22:45 ч., 22.09.2018 г.
България отстъпи на САЩ с 0:3 (20:25, 20:25, 18:25) гейма във втория си мач от група G в София, от втората фаза на световното първенство по воле... цялата новина

23:00 ч., 21.09.2018 г.
Мъжкият ни национален отбор на България запазва всички шансове за участие във финалната шестица на световното първенство по волейбол в България ... цялата новина

15:45 ч., 21.09.2018 г.
Първа победа на японска земя спечелиха волейболните ни националки, като надиграха в Окаяма местния женски тим Seagulls (Чайките) с 2:1 (18:25, 2... цялата новина

16:52 ч., 20.09.2018 г.
Селекционерите на САЩ, Иран и България, съответно Джон Спероу, Игор Колакович и Пламен Константинов заявиха, че очакват волейбол на много високо... цялата новина

11:31 ч., 20.09.2018 г.
Волейболните ни националки ще играят и трети контролен мач на лагера в Окаяма, където водят последните дни от подготовката си преди световното п... цялата новина

16:19 ч., 17.09.2018 г.
Варна, Пловдив и Русе ще бъдат градовете у нас, които ще приемат турнирите от Волейболната лига на нациите при мъжете и жените за следващата 201... цялата новина

17:37 ч., 22.08.2018 г.
Националният отбор по волейбол на България за девойки под 19 години продължава успешния си път на Балканиадата в Сърбия, като се класира на полу... цялата новина

11:09 ч., 01.08.2018 г.
Женският национален отбор по волейбол на България продължава подготовката си за предстоящото световното първенство в Япония с лагер на Панагюрищ... цялата новина

11:48 ч., 29.07.2018 г.
Националният отбор по волейбол на България за юноши под 17 години триумфира с шампионската титла на Балканиадата в Истанбул (Турция). На финала,... цялата новина

12:31 ч., 26.06.2018 г.
Националният селекционер на женския национален отбор на България по волейбол и треньор на Марица Иван Петков разкри коя е следващата голяма цел ... цялата новина

08:50 ч., 25.06.2018 г.
Женският национален отбор на България триумфира в турнира на претендентите за място във Волейболната лига на нациите! На финала невероятните ни ... цялата новина

19:09 ч., 24.06.2018 г.
Мъжкият национален отбор на България приключи по възможно най-добрия начин участието си в дебютното издание на Волейболната лига на нациите! Със... цялата новина

11:27 ч., 24.06.2018 г.
Женският национален отбор на България се класира на финала в турнира на претендентите за място във Волейболната лига на нациите! Нашите момичета... цялата новина

11:19 ч., 23.06.2018 г.
Женският национален отбор на България продължава с неверотното си представяне в турнира на претендентите за място във Волейболната лига на нации... цялата новина

17:21 ч., 22.06.2018 г.
Мъжкият национален отбор на България остана много близо до трета поредна победа във Волейболната лига на нациите. Тимът ни отстъпи на Германия с... цялата новина