100 евро подкуп предложиха на полицаи във Варна, заради пиян шофьор

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
15:47 / 29.07.2024
1668
Две банкноти по 50 евро подкуп не можаха да съборят полицаи във Варна. Парите бяха предложени, заради кьоркютук пиян шофьор.

Вчера, около 10 часа в квартал "Аспарухово“, служителите на реда спрели за проверка лек автомобил. Силната миризма на алкохол, носеща се от купето на автомобила, накарала полицаите да изпробват водача за употреба на спиртни напитки.

Тестът отчел над 2 промила алкохол, а неговия спътник, за да избегне наказание на приятеля си, извадил две банкноти от по 50 евро и се опитал да ги даде на униформените. По случая са образувани две производства – бързо за наличие на алкохол в издишания въздух и досъдебно – за опит на подкуп на длъжностно лице.

Два вида наркотични вещества е отчел полевия тест направен на 27-годишен жител на с. Светослав, област Силистра, съобщиха още оп пресцентъра на полицията във Варна. Инспекцията е направена вчера, около 17:30 часа. Наличието на амфетамин и метамфетамин в пробата било основанието на полицаите да го задържат за срок до 24 часа и да образуват бързо производство спрямо него.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Задържаха във Варна украинка, управлявала камион с 1,62 промила а...
Цените на жилищата във Варна не спират да растат, ето каква е при...
Министър Томислав Дончев: Над 46 милиона лева са инвестирани в "А...
Проблем: Затварят улици във Варна днес
Във Варна започва обработка на кестенови дървета
"Възраждане" с жест към възрастните хора във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).