36-годишен мъж изигра пишман измамник във Варненско

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
16:04 / 08.10.2015
1655
36-годишен мъж от Дългопол е успял да се измъкне от клопката на ало измамниците. Вчера мъжът съобщил в полицията, че за времето от 13:00 до 15:00 часа непознат мъж няколко пъти му е звънял и се е опитал да го въвлече в телефонна измама. 

Шарлатанинът се представил за близък роднина на потенциалната жертва и поискал 4000 лв. за закупуване на техника от магазин в Провадия. След проведени оперативно-издирвателни действия, при опит на измамникът да получи уговорената сума, е задържан. Той е на 26 години, от село Царев брод, обл. Шумен, неосъждан. По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Кметът на Варна: Тази година отбелязваме 1170 години от създаване...
Повече от 20 000 души се включиха в празничното шествие във Варна...
Вижте празничната програма за 24 май във Варна
Общински съветници подкрепиха кмета на Варна
Поглед в миналото: Варна даде специалисти за разцвета на една от ...
"Evrovizion. Crossing stories and spaces" в Градската художествен...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).