38 катастрофи и двама пострадали през изминалото денонощие във Варна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:32 / 29.07.2015
877
38 катастрофи са регистрирани в КАТ Варна през изминалите 24 часа, съобщиха за Дарик от Пътна полиция. При катастрофите има двама пострадали от пътния инцидент на Крайезерния път, при който се сблъскаха лека кола и микробус.

Пострадали са двамата шофьори, които са били откарани в болница. 35-годишният водач на леката кола е с контузии на глава и коляно, а 57-годишният водач на микробуса има контузии на глава и шия.

При останалите инциденти няма пострадали, нанесени са материални щети на превозните средства. Настилките във Варна са сухи, видимостта е добра. За момента няма информация за повредени светофарни уредби.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
От Транспортна болница във Варна се похвалиха с нов млад лекар! Н...
130 спортисти от 29 държави ще вземат участие в Световната купа п...
Стартира важен проект в "Гръцката махала" във Варна
Варна прие Общинската програма за закрила на детето за 2025 г.
Сигнал от жител на "Владислав Варненчик": Треви до метър и ухапва...
Заловиха варненските Бони и Клайд


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).