Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Вход
close




ЗАРЕЖДАНЕ...
Начало
Анализи
Варна
Спортни
Регионални
България
Международни
Любопитно
Галерии
Личности
RSS
Всички
Общество
Бизнес
Криминални
Институции
Други
Читателски
Активна рекламна кампания в курортите ще популяризира "Варна - Европейска столица на културата 2019"
Автор: Екип Varna24.bg 16:30 / 26.02.2014Коментари (0)1790
©
Активна рекламна кампания в курортите да популяризира кандидатурата на Варна за Европейска столица на културата през 2019 г. Тази задача обедини участниците в заседанието на Обществения съвет по туризъм към община Варна, който се проведе днес. Пред експертите бе направена презентация на кандидатурата, на препоръките по нея, както и очакваните резултати, ако призът бъде спечелен. Бяха обсъдени възможностите и начините за партньорство между общината и туристическия бранш за разпространяване и популяризиране на културната програма на града.

От дирекция "Култура" предложиха да бъдат организирани обучения за екскурзоводи и рецепционисти в хотелите, които да добият умения и знания за представяне на културните форуми във Варна. Поет бе ангажимент за осигуряване на постоянен информационен поток за интересните събития, които се провеждат в морската столица.

Варна премина първата селекция на градовете-кандидати заедно със София, Пловдив и Велико Търново. Следващата апликационна форма общината трябва да внесе в Министерство на културата до 21 юли. В началото на септември четирима членове на журито ще посетят града, за да натрупат впечатления на място, а после ще излязат с препоръки към културното министерство кой от кандидатите може да бъде фаворит.




Още по темата: общо новини по темата: 94
09.10.2014 »
11.09.2014 »
10.09.2014 »
05.09.2014 »
20.08.2014 »
18.08.2014 »
предишна страница [ 1/16 ] следващата страница






Зареждане! Моля, изчакайте ...

Все още няма коментари към статията. Бъди първият, който ще напише коментар!
ИЗПРАТИ НОВИНА
Актуални теми
ТИР уби 12-годишно момиче край Плевен
24 май: Ден на славянската писменост и култура
Реформи в БДЖ
Художествена гимнастика - състезания и подготовка
Милиони без електричество в Испания и Португалия
назад 1 2 3 4 5 напред
Абонамент
Абонирайте се за mail бюлетина ни !
Абонирайте се за нашия e-mail и ще получавате на личната си поща информация за случващото се в Варна и региона.
e-mail:
Анкета
Ако днес имаше местни избори във Варна?
Аз съм гласувал/а за кмета и отново бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета, но бих го подкрепил/а
Аз съм гласувал/а за кмета, но вече не бих го подкрепил/а
Аз НЕ съм гласувал/а за кмета и отново не бих го подкрепил/а

РАЗДЕЛИ:
Новини
Спорт
Справочник
Обяви
Потребители
ГРАДОВЕ:
Пловдив
Варна
Бургас
Русе
Благоевград
ЗА НАС:

За контакти:

тел.: 0888 53 26 24

novini@varna24.bg

За реклама:

тел.: 0887 45 24 24

office@mg24.bg

Екип
Правила
Статистика: