"BMW“, управлявано от пиян без книжка, се натресе в стълб и витрина на магазин

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
13:43 / 15.10.2015
1200
24-годишен добричлия е причинил катастрофа на бул. "Вл. Варненчик“, в посока центъра на града, съобщават от полицията. Пътният инцидент станал минути след полунощ в сряда. Шофьорът е седнал за волана на "BMW“ пиян - с концентрация от 0,78 промила в издишания въздух и с невалидно свидетелство за правоспособност, издадено от чужда страна. Младежът загубил контрол над автомобила, излизъл вдясно от пътното платно и се блъснал последователно в електрически стълб и витрина на магазин. 

Вследствие на произшествието водачът е получил контузия на нос. Пострадали са и трима пътници от лекия автомобил на възраст между 21 г. и 25 г., като по-тежко е състоянието на 21-годишен мъж, който е с фрактура на таз, настанен за лечение в МБАЛ "Св. Анна“. Няма опасност за живота на ранените при катастрофата. По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Кметът на Варна: Тази година отбелязваме 1170 години от създаване...
Повече от 20 000 души се включиха в празничното шествие във Варна...
Вижте празничната програма за 24 май във Варна
Общински съветници подкрепиха кмета на Варна
Поглед в миналото: Варна даде специалисти за разцвета на една от ...
"Evrovizion. Crossing stories and spaces" в Градската художествен...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).