мото-крос трасе, появило се на територията на защитена местност "Побити камъни" край Варна. За направата на трасето е бил ангажиран и верижен булдозер, сподели варненският фотограф на диви птици и природозащитник Сергей Панайотов.
Представяме Ви позицията на Белев:
"Любители на мотоспорта незаконно си организират от години трасе за мотокрос в близост до защитена местност Побити камъни, но тази седмица са изнагляли и са си извикали багер да го разширят и в самата защитена местност. Тези действия са забранени от режима на защитената местност и режима на защитената зона и са потенциално престъпление. Ако се чудите какво са варвари, ето това са - глупави, за да вършат престъпления, но нагли и богати, за да не ги е страх да го покажат на всички."
Припомняме, че природозащитникът Сергей Панайотов бе подал сигнал до МВР и РИОСВ, Тома Белев обаче е скептичен, че ще има наказание за извършителите: "Варварите са заловени на място, но се съмнявам да бъдат наказани", сподели той във Facebook.
Ако се чудите какво са варвари, ето това са - глупави, за да вършат престъпления, но нагли и богати, за да не ги е страх да го покажат на всички. Това каза политикът, еколог и съпредседател на "Зелено движение" Тома Белев в защита на местност Побити камъни. Припомняме, че вчера се появи информация за 
ЗАРЕЖДАНЕ...
Анонимен
на 01.01.2025 г.
От недоносчета друго не може да се очаква. Петленца наперени... :) :)
Анонимен
на 31.12.2024 г.
Тази писта съществува повече от 40 години. Просто беше изоставена. Какво се превземате за сензация
Анонимен
на 31.12.2024 г.
Точно тоя гьонсурат ли е възмутен
Анонимен
на 31.12.2024 г.
СМЪРТЕН Е ОВИ ЧОВЕКА НО ЗАЩО ЗАБРАВЯ ВСЕКИ ЧЕ Е САМО ГОСТ В ТОЗИ СВЯТ.
Анонимен
на 31.12.2024 г.
НИКОЙ НИЩО НЕ ВЗЕМА НА ОНИЯ СВЯТ. КОВЧЕГА НЯМА ДЖОБОВЕ.
Анонимен
на 31.12.2024 г.
НА ВЛАСТ Е КОРУПЦИЯТА В България.
Анонимен
на 31.12.2024 г.
Всичко в България е Корупция.Както се казва което не става с пари става с Много Пари.
Анонимен
на 31.12.2024 г.
ИЗМАМНИЦИ Е ПЪЛНА България ВСЕКИ ГЛЕДА ДА ОТКРАДНЕ ИМОТА НА ДРУГИЯ СОБСТВЕНИК.АКО СТЕ СЪСОБСТВЕНИЦИ ИМАТЕ ИДЕАЛНИ ЧАСТИ.
Анонимен
на 31.12.2024 г.
Като няма Държава всеки си прави каквото си иска.
Анонимен
на 31.12.2024 г.
Този крадец и изнудвач ли ще говори за екология. Гнусен зелен терорист
Amethyst
на 30.12.2024 г.
Навсякъде по света има глупави, нагли и нахални. Но тук е ролята на Държавата - да ги поставя на мястото им! (при условие, че има Държава...)
Анонимен
на 30.12.2024 г.
Точно ти, червено-зелен пендел, да млъкваш! Колко пъти саботирате магистрали заради някоя катерица или врабче??
Коментарите са на публикуващите ги. Varna24.bg не носи отговорност за съдържанието им! Всички коментиращи са се съгласили с Правилата за публикуване на коментари.