Бездомник издъхна на пейка в центъра на Варна, няма улики за убийство

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (3)
08:44 / 04.12.2015
4271
Рано тази сутрин около 6 часа труп на мъж е открит на пейка до шадраваните на площад "Независимост" в центъра на Варна. Тялото е идентифицирано и е на 53 годишен човек, потвърдиха за Varna24.bg от полицията. 

Огромни локви кръв под пейката, където е издъхнал клетникът, стъписваха минувачите тази сутрин, видя репортер на Varna24.bg. До 9.30 часа тя не бе почистена. 

Тялото на починалия е откарано към 8 часа за аутопсия. Въпреки шокиращото количество кръв няма улики за престъпление, по тялото не са открити прободни рани, допълниха категорично от полицията. Стана ясно, че редица здравословни проблеми могат да са причина за наличието на кръвта. 

По външният вид и предвид обстоятелството, че човекът е нощувал под открито небе се предполага, че е клошар и бездомник.

Тепърва ще се изясняват обстоятелствата около кончината му. По случая е образувано досъдебно производство. Наблюдението се поема от Районна прокуратура Варна. 



Виж коментарите (3)
Още новини от Новини от Варна:
Кметът на Варна: Тази година отбелязваме 1170 години от създаване...
Повече от 20 000 души се включиха в празничното шествие във Варна...
Вижте празничната програма за 24 май във Варна
Общински съветници подкрепиха кмета на Варна
Поглед в миналото: Варна даде специалисти за разцвета на една от ...
"Evrovizion. Crossing stories and spaces" в Градската художествен...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).