Бърза реакция предотврати кърваво меле във Варна! Шофьор към друг: Благодаря ти!

Автор: Пламена Николова
Коментари (11)
12:05 / 28.10.2018
32113
Варненец изпрати видео до Varna24.bg, което е станало вчера вечерта. На него се вижда как един "бързак" едва не причинява тежко ПТП в града. Само добрата реакция на един от водачите стопира трагедията. Ето какво споделя нашият читател:

Снощи в 22:20 на кръстовището м/у бул. Трети март и ул. Асен Разцветников щеше да стане много кърваво. Единствено добрата реакция на водача от лекия автомобил, който се вижда вдясно успя да предотврати мелето, което щеше да последва. На следващия светофар успях да му благодаря. Правя го и сега. Благодаря ти!

Нека всички не забравяме българската поговорка: "Който бърза - бавно стига".

И, ако някой живее с мисълта, че на него няма да му се случи /лошото/ е в дълбоко заблуждение. Бъдете разумни не само на пътя, но и в живота - МОЛЯ!

Този браузър не поддържа видео елемента.


Виж коментарите (11)
Още новини от Новини от Варна:
Стартира важен проект в "Гръцката махала" във Варна
Варна прие Общинската програма за закрила на детето за 2025 г.
Сигнал от жител на "Владислав Варненчик": Треви до метър и ухапва...
Заловиха варненските Бони и Клайд
Мъж сви хранилка за диви животни край Варна
След фалшиво положителен тест за дрога: Катастрофирал на пътя Вар...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).