Две пострадали жени при общо 24 катастрофи във Варна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
09:31 / 19.02.2011
1131
Две възрастни жени са пострадали при пътни инциденти през изминалото денонощие във Варна. Това съобщи дежурният от "Пътна полиция" в града. Жените са пешеходки и са били блъснати от леки автомобили. Една от пострадалите е с фрактура на ръката, а другата с контузия на главата. И двете са без опасност за живота.

Общо 24 катастрофи са станали през денонощието във Варна. При повечето инциденти са нанесени материални щети.
От КАТ добавиха, че нямат информация за неработещи светофарни уредби или други нередности, които да пречат на движението в града.


Източник: Радио "Фокус"

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Както Varna24.bg предвиди: Местният парламент във Варна е недовол...
Зам-кмет на Варна участва в градски еко-фестивал под надслов "Все...
Тази важна професия празнува във Варна
Варненски съд отсече: 7 години затвор за мъж, отвлякъл партньорка...
Любим учител от Варна е вицешампион в най-голямото куиз състезани...
Цигуларят Марио Хосен и диригентът Георги Димитров във Варненскат...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).