Ето къде пред седмицата ще пръскат против комари и други вредители във Варна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:07 / 26.08.2024
2203
Общинското предприятие "Дезинфекция, дезинсекция, дератизация" продължава обработката на общински площи и обекти против бълхи, комари и други вредители. Графикът на дейностите за периода 26 - 30 август 2024 г. включва следните обекти:

- Спортен комплекс "Простор“ – обработка против насекоми;

- Района около катедрален храм, пл. "Св. Св. Кирил и Методий“ – обработка против кърлежи;

- Района около мебелна палата "Явор" – обработка против комари;

- Общински приют за безстопанствени кучета, с. Каменар –  обработка против бълхи;

- Морска градина, района под тенис кортовете – обработка против оси.

Общинското предприятие "ДДД“ приема сигнали всеки работен ден от 8:00 ч. до 17:00 ч. на телефони 0889/500 801, 0889/500 802 и 052/820 895 или на имейл адрес: ddd_opvn@abv.bg.

От дружеството правят уточнението, че всички общински обекти и площи се третират безплатно, а обработката на частна собственост се остойностява по утвърден ценоразпис и след предварителен оглед, по заявка.

Използваните биоциди са предназначени за битова употреба. Те са микрокапсулирани и не са опасни за здравето на хората и животните.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Задържаха във Варна украинка, управлявала камион с 1,62 промила а...
Цените на жилищата във Варна не спират да растат, ето каква е при...
Министър Томислав Дончев: Над 46 милиона лева са инвестирани в "А...
Проблем: Затварят улици във Варна днес
Във Варна започва обработка на кестенови дървета
"Възраждане" с жест към възрастните хора във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).