Глобиха варненец, спипан с марихуана

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
16:47 / 04.04.2022
1442
При проверка в централната част на Варна на 12 март тази година се установява, че 30-годишен мъж без надлежно разрешително носи у себе си високорисково наркотично вещество - коноп. Назначената по делото експертизата доказва, че държаното от подсъдимия вещество е марихуана, на стойност около 14 лева. Деянието представлява маловажен случай.

30-годишният мъж е осъждан. В бързо производство, по силата на постигнато между страните и одобрено от съда споразумение, на подсъдимия бе наложено наказание "глоба“ в размер на 700 лева. В негова тежест са и сторените по делото разноски. Вещественото доказателство – наркотичното вещество, се отнема в полза на държавата и след влизане в сила на споразумението следва да бъде унищожено.

Съдебният акт е окончателен.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Изписаха от болница децата, пили белина в детска градина във Варн...
Благомир Коцев: Над 2500 бегачи участваха в маратона днес, това е...
Силно земетресение разтърси тази балканска държава
Започва Маратон "Варна 2025", очаква се да събере стотици бегачи
Пасища на цената на златото във Варненско: Съществуването на малк...
Защо писателят Христо Стоянов се отказа от наградата "Варна"


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).