Лек автомобил изгоря край Девня, димът паниокьоса жителите

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
17:28 / 15.10.2019
2192
Лек автомобил със сливенска регистрация се е самозапалил днес на пътя между девненския квартал "Повеляново" и с. Страшимирово, научи Varna24.bg

Сигнал за пожара е подаден в 14.45 часа, съобщиха за медията ни от пресцентъра на варненската полиция. На място се е отзовал екип от огнеборци, който обаче не е успял да спаси автомобила и возилото е било напълно опожарено.

Покрай горящия автомобил са пламнали и сухи треви, а виещите се кълба дим са паникьосали живеещите в Девня, тъй като облаците от пушек са се разнесли над заводите и са предизвикали паника, че се касае за авария в някое от предприятията. 

Няма пострадали при инцидента, допълниха от пресцентъра на полицията във Варна.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
130 спортисти от 29 държави ще вземат участие в Световната купа п...
Стартира важен проект в "Гръцката махала" във Варна
Варна прие Общинската програма за закрила на детето за 2025 г.
Сигнал от жител на "Владислав Варненчик": Треви до метър и ухапва...
Заловиха варненските Бони и Клайд
Мъж сви хранилка за диви животни край Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).