Лятна атракция ще ни радва по Крайбрежната алея

Автор: Пламена Николова
Коментари (6)
10:04 / 04.06.2018
9993
Лятна атракция ще радва варненци и туристите по Крайбрежната алея, научи Varna24.bg.

До края на лятото само за левче в едната посока влакче ще вози гостите, които не са почитатели на вървенето. Маршрутът на влакчето е от четвърта буна до Морска гара. Цената на билета важи за всички възрасти. 

Работното време на влакчето е от 9 до 22 часа седем дни в седмицата до края на месец септември.

Ако има желаещи да пренесат с влакчетно по-обемен багаж, те ще трябва да заплатят допълнително за него, обясни за Varna24.bg търговският директор на фирмата-концесионер на варненския плаж Андрей Василев.

Виж коментарите (6)

Още по темата (78):
20.07.2022 "Гьола" и Шокъровия канал привличат любопитни туристи във Варна
15.07.2022 Съдът остави без разглеждане трите жалби срещу забраната за коли по част от Крайбрежната алея
13.07.2022 Още три жалби в съда срещу забраната за коли по част от Крайбрежната алея
12.07.2022 Община Варна: Областният управител да прочете собствената си коригирана заповед за Крайбрежната алея!
12.07.2022 ГЕРБ Варна: Областният управител Благомир Коцев е литмус за наглост и двоен стандарт
12.07.2022 СЗБ и БАЗ скочиха срещу заповедта за затваряне на част от Крайбрежната Алея за автомобили
Още новини от Новини от Варна:
130 спортисти от 29 държави ще вземат участие в Световната купа п...
Стартира важен проект в "Гръцката махала" във Варна
Варна прие Общинската програма за закрила на детето за 2025 г.
Сигнал от жител на "Владислав Варненчик": Треви до метър и ухапва...
Заловиха варненските Бони и Клайд
Мъж сви хранилка за диви животни край Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).