Мним журналист обра балета на Кичка Бодурова във Варна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
17:21 / 02.08.2010
1097
Фотоапарати, телефони и пари бяха откраднати по време на един от концертите на Кичка Бодурова във Варна. Морската столица бе последната спирка от лятното минитурне на звездата в най-големите ни градове, което мина при рекорден интерес.

Изчезналите вещи са от гримьорната на балет Електра, с който певицата ще работи и за големия си концерт в НДК точно на рождения си ден - 29 ноември. За щастие, самата тя не е обрана този път.

"Стига ми това, когато по време на телевиизонно предаване преди 3 години ми отраднаха джиесем и кредитни карти от Америка. Сега сигурно са търсили обувките ми с диаманти, за които писа пресата", споделя бясна от случая Кичка Бодурова, цитирана от в. "Уикенд".

Певицата подозирала мъж, който се промъкнал по време на последната репетиция в 18 часа. Той се представил на охраната, че е от телевизионен екип, с който Кичка Бодурова имала уговорка да снима живи кадри и да направят интервю.

Дори симулирал по телефона си, че осветлението не е достатъчно и поръчил ужким на някого. После дирите му изчезнали, както и споменатите вещи на балета, още преди да бъде пусната публиката в театъра. По случая била извикана полиция, която взела отпечатъци.

Източник: Mysound.bg


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
НАП с важна информация за дирекцията си във Варна
Както Varna24.bg предвиди: Местният парламент във Варна е недовол...
Зам-кмет на Варна участва в градски еко-фестивал под надслов "Все...
Тази важна професия празнува във Варна
Варненски съд отсече: 7 години затвор за мъж, отвлякъл партньорка...
Любим учител от Варна е вицешампион в най-голямото куиз състезани...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).