Мотоциклетист от Варна се преби край Шумен

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
10:42 / 20.07.2009
898
34-годишен варненец пострада при катастрофа, станала на автомагистрала "Хемус", на около 3 км от пътния възел с главен път Русе -Варна, съобщaват от полицията в Шумен. Инцидентът е станал около 13,15 ч. в неделя.

Мъжът, с инициали М.П., е управлявал мотоциклет "Ямаха", с варненска регистрация, излязъл е извън пътното платно и се ударил в мантинела. Бил е откаран в МБАЛ-Шумен, за преглед, където е установено, че е с фрактури на десен крак и дясна ръка. Изпробван е с техническо средство и не е отчетено наличие на алкохол в кръвта му.

Източник: chernomore.bg


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
НАП с важна информация за дирекцията си във Варна
Както Varna24.bg предвиди: Местният парламент във Варна е недовол...
Зам-кмет на Варна участва в градски еко-фестивал под надслов "Все...
Тази важна професия празнува във Варна
Варненски съд отсече: 7 години затвор за мъж, отвлякъл партньорка...
Любим учител от Варна е вицешампион в най-голямото куиз състезани...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).