Мъж се обгази при пожар във Величково

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:58 / 12.10.2011
1268
Четири пожара са регистрирани във Варненска област през последното денонощие. Това съобщи комисар Тихомир Тотев, началник на Областно управление "Пожарна безопасност и защита на населението" - Варна.

Пожар е възникнал в постройка на ул. "Орлово гнездо", изгорели са 30 кв. метра. Екипи са гасили пожар и в стопанска постройка между Суворово и Вълчи дол, при пожара са изгорели 80 кв. метра.

През денонощието е регистриран пожар в лек автомобил в Провадия. Горяла е и покривна конструкция на къща в село Величково. При пожара в село Величково леко е пострадал мъж, който е бил обгазен, оказана му е помощ на място от екип на Спешна помощ, не е хоспитализиран. Екипите на дирекцията са работили общо по 25 произшествия. Останалите 21 са свързани с паднали клони и дървета вследствие на влошената метеорологична обстановка през вчерашния ден.

Източник: Радио "Фокус"

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Портних: На кмета Коцев виновни са му всички!
Портних: На кмета Коцев виновни са му всички!
Безплатна "Синя зона" във Варна, ето кога
Варна посреща обичан актьор
Варненци излизат на протест днес
Кметът на Варна: Добро утро от к.к. Чайка, Ален Мак и Кабакум. То...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).