Нови 25 души взеха тапии за спасители на плажа

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:57 / 10.04.2010
1561
Нови 25 души, сред които 3 жени, преминаха успешно курса за водни спасители на басейн към областния съвет на БЧК във Варна. Само 1 не успял да вземе листовките. Може да се каже, че тестовете, въведени от началото на март т.г., се оказаха много удачна форма за проверка на знанията на курсистите, коментира Лавренти Силов, главен специалист по водно спасяване към БЧК - Варна.

От понеделник започват нови 2 курса за водни спасители на басейн. Досега са се записали над 50 кандидати. Малко след това имаме амбицията да организираме и курс за море, каза още Силов.

Източник: в. "Черно море"


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Опасно време: Варна е предупредена за утре
НАП с важна информация за дирекцията си във Варна
Както Varna24.bg предвиди: Местният парламент във Варна е недовол...
Зам-кмет на Варна участва в градски еко-фестивал под надслов "Все...
Тази важна професия празнува във Варна
Варненски съд отсече: 7 години затвор за мъж, отвлякъл партньорка...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).