Пиян шофьор предизвика ПТП край Варна, дрегерът отчете 2,61 промила

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
12:11 / 10.03.2025
1450
43-годишен шофьор от София е задържан вчера за срок до денонощие от екип на РУ Аксаково.

Той се озова в ареста, след като предизвика ПТП с материални щети. Катастрофата е станала в района на с. Изворско.

Полицаите го тествали с дрегер, чрез който е установено 2,61 промила в издишания въздух. Срещу нарушителя е образувано бързо производство, съобщиха от полицията във Варна.

От там допълниха, че други двама варненци – на 54 и 59 години, също прекарали по една нощ в полицейския арест. При тях тестът за алкохол показал стойности над 1,2 промила. По случаите са започнати бързи производства.

Млада дама на 18 години и друг младеж на 30 и двамата варненци, са задържани преди дни за притежание на марихуана. Двамата са задържани за срок до 24 часа и по случаите са образувано бързи полицейски производства.

Виж коментарите (0)

Още по темата (686):
01.05.2025 Служители на БЧК са загиналите в катастрофата край Монтана
01.05.2025 Отворен е вече участъкът между Русе и Варна на АМ "Хемус"
01.05.2025 Дияна Русинова за трагедията в Монтана: Натрупаните с години системни дефицити и корупционни практики продължават да струват човешки животи
01.05.2025 Тежка катастрофа с трима загинали на входа на Монтана
01.05.2025 Мъж загина на АМ "Хемус" край Варна тази нощ
01.05.2025 Тежка катастрофа на АМ "Хемус" затвори участък от магистралата в посока
Варна
Още новини от Новини от Варна:
Задържаха във Варна украинка, управлявала камион с 1,62 промила а...
Цените на жилищата във Варна не спират да растат, ето каква е при...
Министър Томислав Дончев: Над 46 милиона лева са инвестирани в "А...
Проблем: Затварят улици във Варна днес
Във Варна започва обработка на кестенови дървета
"Възраждане" с жест към възрастните хора във Варна


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).