Счупиха стъклото на още един офис на ГЕРБ във Варна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
11:42 / 21.02.2013
1949
Счупено е стъклото на още един офис на ПП ГЕРБ във Варна. Неизвестни са ударили с камък и са счупили стъклото и на офиса на организацията в район Приморски, който се намира на ул. "Войнишка" №1. Инцидентът вероятно е станал късно снощи.

Административният секретар на ПП ГЕРБ във Варна Павел Христов каза, че сутринта е установено, че е пострадал още един офис на организацията.

"Счупено е стъклото на офиса на организацията в район Приморски, който се намира на ул. "Войнишка"№1. Уведомили сме органите на МВР и те са предприели всички мерки, които са от тяхната компетенция", каза Павел Христов. На този етап партията във Варна се въздържа от коментар до приключване на следствените действия и установяване на извършителите.

Източник: Радио "Фокус"

Виж коментарите (0)

Още по темата (341):
07.09.2023 Георги Кадиев: Сметките за ток ще скочат, и то с много
01.07.2016 По-евтин ток за варненци от днес
30.06.2016 Шефът на КЕВР: Токът поскъпва от 1 юли, но минимално
28.05.2016 В проект на КЕВР: По-евтин ток за клиентите на "Енерго-Про"
01.04.2016 От 1 април всеки може да смени доставчика си на ток, ето как става това
27.11.2015 Мъж заплаши: Ще се взривя, ако енергото не ми даде развод!
Още новини от Новини от Варна:
Палестина обвини Израел, че е открил огън по делегация на европей...
Журналист за местната власт във Варна: В момента е някаква Сталин...
България привлича частен инвеститор, който да развива пристанищни...
Собственик на хотели по Черноморието: Престанахме да наемаме рабо...
Не спират: Варна - на трето място по нови строежи в страната
Кметът на Варна показа новороденото си дете


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).