Шофьор от Старо Оряхово причинил вчерашното автомеле по Аспарухов мост

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
11:03 / 29.03.2018
1954
50-годишен шофьор е предизвикал верижната катастрофа вчера, която предизвика невъобразима тапа по Аспарухов мост, научи Varna24.bg от полицията. Ето подробностите:

Вчера, около 07:40 часа, в гр. Варна, на Аспарухов мост, в посока центъра, е възникнало ПТП. 50-годишният водач на «Опел» Р.М. от с. Старо Оряхово, поради движение с несъобразена с характера и интензитета на трафика скорост, блъска «Фолксваген» и «Ауди», които са спрели в колона. Вследствие на инцидента Р.М. е получил фрактура на дясна китка и контузия на гръден кош, прегледан е и освободен за домашно лечение, без опасност за живота. По случая е образувано досъдебно производство.

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
"Възраждане" възстанови паметника, заради който Русия започна нак...
14-годишно момче е опасност за живота след падане от тротинетка в...
Варна участва в най-големия благотворителен маратон в света
Столицата отново изпреварва област Варна и заема челното място и ...
Варненец спечели сърцата на всички в квартала
Термометрите ще показват едва 15 градуса във Варна днес


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).