Спипаха двама ученици с марихуана във Варна

Автор: Пламена Николова
Коментари (0)
10:00 / 29.09.2020
1366
На 24.09.2020 г., около 15:30 ч., в рамките на специализирана полицейска операция на улица в кв. "Победа“ е извършена полицейска проверка на двама непълнолетни, 16-годишни младежи, ученици в 11 клас.

Двамата доброволно предават пакетчета тревиста маса със специфична миризма. Задържани са за срок до 24 ч., направената експертна справка установява, че в веществото в пакетчетата е наркотик – марихуана с тегло под 1 гр.

Срещу младежите са образувани бързи полицейски производства, след отпадане на основанието за задържане са освободени.


Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
Вижте празничната програма за 24 май във Варна
Общински съветници подкрепиха кмета на Варна
Поглед в миналото: Варна даде специалисти за разцвета на една от ...
Променят името на училище във Варна
Кметът на Варна се похвали: От днес вече работи и ще помага на до...
Палестина обвини Израел, че е открил огън по делегация на европей...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).