Утре преброяват велосипедистите във Варна

Автор: Екип Varna24.bg
Коментари (0)
16:37 / 26.06.2009
541
В деня на велошествието ще бъде открита подписка до Общината, в която се настоява за подобряване условията за велотранспорт в града.

Велошествие и символично преброяване на велосипедистите във Варна е организирано утре от 10 часа. Проявата ще започне пред Катедралния храм „Св.Успение Богородично" и ще продължи пред Амфитеатъра в Морската градина със шоу, демонстрации с велосипеди на въздушни възглавници и тестване на велосипедни прототипи. Събитието е по инициатива на варненския велоклуб „Устрем" и е подкрепено от всички веломагазини в града. Организаторите ще стартират подписването на петиция до Община Варна, в която се настоява за подобряване условията за велотранспорт в града.

Източник: радио Варна

Виж коментарите (0)
Още новини от Новини от Варна:
НАП с важна информация за дирекцията си във Варна
Както Varna24.bg предвиди: Местният парламент във Варна е недовол...
Зам-кмет на Варна участва в градски еко-фестивал под надслов "Все...
Тази важна професия празнува във Варна
Варненски съд отсече: 7 години затвор за мъж, отвлякъл партньорка...
Любим учител от Варна е вицешампион в най-голямото куиз състезани...


Виж още:


За връзка с нас:
тел.: 0700 45 024
novini@varna24.bg

Екип

©2006 - 2019 Медия груп 24 ООД.
Varna24.bg mobile - Всички права запазени. С всяко отваряне на страница от Varna24.bg, се съгласявате с Общите условия за ползване на сайта и политика за поверителност на личните данни (обновени).